משחק פקמן אונליין: פקמן סוגר שטחים (Pac-Xon)

המשחק "פקמן סוגר שטחים" דורש התקנה של נגן פלאש. אם אין ברשותכם תוסף זה, אנא התקינו אותו על מנת לשחק ב-"פקמן סוגר שטחים" אונליין.

פקמן סוגר שטחים: מטרת המשחק

במשחק הזה, פקמן מוצא את עצמו בעולם שונה לחלוטין מזה שהוא רגיל אליו: עולם סגירת השטחים. פקמן מתחיל את המשחק בשולי שטח המשחק, ומטרתו "לסגור" כמה שיותר שטח, עד להגעה למגבלה שהציב השלב. "סגירת שטחים" מתבצעת באופן הבא: פקמן יוצא מהשטח שכבר "נסגר" (או "נכבש") אל השטח הפתוח, מקיף חלק ממנו, ונסוג חזרה אל השטח ה"כבוש". אם פקמן מצליח לבצע סדרת פעולות זו בהצלחה, הוא מוסיף אל השטח שברשותו את כל מה שהצליח להקיף.

כמובן שהסיפור הוא לא כל כך פשוט, והכל בגלל המפלצות שמסרבות להניח לפקמן לנפשו. בשטח המשחק מרחפות מפלצות, והן לא מעוניינות לאפשר לפקמן לכבוש שטחים. הן אמנם לא יכולות לפגוע בפקמן כאשר הוא נמצא בשטח שהוא כבר כבר, אך כאשר הוא יוצא למבצע כיבוש - הוא פגיע מאוד, וכל נגיעה בו או במתווה השטח שהוא מנסה לכבוש - תהרוג אותו! לכן, בשעה שפקמן מנסה להרחיב את השטח שלו, עליו לקחת בחשבון שאם לא יחזור לשטח הכבוש במהרה, ייתכן שניסיון הכיבוש שלו יירד לטמיון, וגרוע מכך, יאבד את חייו! אולם, למרבה האימה, המפלצות המרחפות לא לבד! בנוסף אליהן, קיימות גם מפלצות שמסוגלות לפגוע בפקמן בתוך השטח הכבוש! המפלצות הללו מקיפות את השטח הכבוש ללא הפסקה, ועל מנת להמלט מהן, על פקמן להיות בתזוזה מתמדת.

למזלו של פקמן, העולם שבו הוא נמצא טומן בחובו גם מספר בונוסים, בנוסף לסכנות הרבות. למשל, גלולת הפלא המפורסמת מהמשחק המקורי נמצאת גם פה, וכאשר פקמן משיג אותה, הוא מסוגל לאכול את אויביו. גם הפירות מהמשחק המקורי שרדו את המעבר: הדובדבנים יאיצו את פקמן, ואילו הבננה תאט את המפלצות. בנוסף, אם פקמן יצליח לאסוף את הארטיק - הוא יקפיא את המפלצות במקום, ויוכל לנוע היכן שירצה ללא חשש. עם זאת, חשוב לזכור: כמו תמיד, ההשפעה של בונוסים אלו מוגבלת, ומיד לאחריה הכל שב לקדמותו!

פקמן סוגר שטחים: מקשים

  • תזוזה: מקשי החצים

לפני שניתן להתחיל לשחק ב"פקמן סוגר שטחים", יש ללחוץ על שטח המשחק עם לחצן העכבר.

דירוג

אהבתי

אהבתי

79%

לא אהבתי

לא אהבתי

21%

סה"כ הצבעות: 702

שיתוף