משחק פקמן אונליין: פק המטורף מתחת למים (Mad Pac Underwater)

המשחק "פק המטורף מתחת למים" דורש התקנה של נגן פלאש. אם אין ברשותכם תוסף זה, אנא התקינו אותו על מנת לשחק ב-"פק המטורף מתחת למים" אונליין.

פק המטורף מתחת למים: מטרת המשחק

חידוש למשחק ה"פקמן", אשר משנה במקצת את המאפיינים המוכרים של משחקי פקמן:

המשחק מתחיל עם פתיח שבו אנו מגלים מהי מטרת ההרפתקה: המפלצות המרושעות חטפו את גברת פקמן - אשתו של גיבור המשחק, פקמן. במהלך המשחק אתם שולטים על פקמן במסע להצלת אשתו האהובה מפני שוביה האכזריים. למרבה האימה, כל זה מתרחש מתחת למים!

בכל שלב, על פקמן לסיים לאסוף את כל הגלולות לפני שכוחו אוזל. למרבה הצער, עולם המעמקים הינו עולם מסוכן מאוד, וההישרדות בסביבה זו אינה פשוטה: סכנות מחכות לפקמן בכל פינה - מפלצות, דוקרנים, לוחות-מחשמלים ומלכודות רבות נוספות. על פקמן לתמרן בין מכשולים אלו, להספיק לאכול את כל הגלולות ולהגיע אל היציאה בשלום אם הוא אי פעם רוצה לפגוש את גברת פקמן בשנית. לעיתים הוא אף צריך לאסוף פריטים מסויימים מקרקעית האוקיינוס על מנת להמשיך במסעו. למשל, הוא עשוי להזדקק למפתח כלשהו כדי שיוכל לעבור דרך מעבר מסויים.

למזלו של פקמן, לא הכל שחור: לצד שלל הסכנות שאורבות לו ניתן למצוא גם בונוסים שונים! למשל, אחד הבונוסים החשובים מוסיף לפקמן כוח נוסף, מה שמאפשר לו להשאר מתחת למים לתקופת זמן נוספת. מלבד זאת, פקמן יכול לנצל את התנומות הקצרות של המפלצות כדי לחמוק על פניהן בדרך ליעדו.

פק המטורף מתחת למים: מקשים

  • תזוזה: מקשי החצים
  • השהיית המשחק: P
  • חזרה למשחק: רווח

לפני שניתן להתחיל לשחק ב"פק המטורף מתחת למים", יש ללחוץ על שטח המשחק עם לחצן העכבר.

דירוג

אהבתי

אהבתי

68%

לא אהבתי

לא אהבתי

32%

סה"כ הצבעות: 53

שיתוף