משחק פקמן אונליין: פלטפורמת פקמן 2 (Pacman Platform 2)

המשחק "פלטפורמת פקמן 2" דורש התקנה של נגן פלאש. אם אין ברשותכם תוסף זה, אנא התקינו אותו על מנת לשחק ב-"פלטפורמת פקמן 2" אונליין.

פלטפורמת פקמן 2: מטרת המשחק

משחק פלטפורמה בכיכובו של פקמן, הגיבור הצהוב. המשחק כולל מאפיינים רבים אשר נשאבו מתוך משחק הפקמן המקורי, ומוסיף מאפיינים יחודיים על מנת להתאימו לסביבה החדשה.

מטרת המשחק, כמו במשחק הקלאסי, היא לסייע לפקמן לאסוף את הגלולות הפזורות בשלב. אולם, בניגוד למשחק המקורי בו פקמן כלוא בתוך מבוך, הפעם על פקמן לקפוץ מפלטפורמה אחת לרעותה על מנת להשלים את המשימה שלו. על הפלטפורמות השונות מחכים לו פריטים שונים: לעיתים גלולות, לעיתים גלולות פלא, לעיתים בונוסים ולעיתים מפלצות!

אכן, המפלצות לא נותנות לפקמן מנוח, והן מקפידות לאכלס פלטפורמות מסויימות לאורך כל שלב. עם זאת, לפקמן יש מגוון כלים כדי להתמודד איתן: ראשית, הוא יכול לנסות לקפוץ מעליהן. בנוסף, אם הוא הצליח לבלוע גלולת-פלא סמוך למועד המפגש עם מפלצת כלשהי, הרי שהוא יכול לאכול אותה בלי לחשוב פעמיים. בנוסף, אם המזל האיר לו פנים והוא אסף בונוס אי-פגיעות, הוא פשוט יכול לחלוף על פני המפלצת ללא חשש. כמו כן, גם אם פקמן לא הצליח להתחמק ממגע ישיר עם מפלצת - לא מדובר בסוף העולם. מגע עם מפלצת אמנם מוריד את רמת הבריאות שלו, אך לאורך השלב ניתן למצוא גם בונוסי בריאות שיעלו את הרמה בחזרה.

פקמן מתחיל את המשחק עם 2 לבבות, וכל 100 גלולות שהוא אוכל מוסיפות לו לב. מלבד הגלולות, הוא יכול גם לאכול בונוסים שונים שיוסיפו לו נקודות. כמו כן, לאורך המשחק הוא עשוי להזדקק למפתחות שונים על מנת להמשיך הלאה, וגם אותן הוא רוכש באמצעות איסוף.

חשוב לציין שניתן לסיים כל שלב ללא איסוף כל הגלולות המצויות בו, אך כמובן שהדבר יבוא לידי ביטוי בניקוד הסופי.

פלטפורמת פקמן 2: מקשים

  • תזוזה: מקשי החצים

לפני שניתן להתחיל לשחק ב"פלטפורמת פקמן 2", יש ללחוץ על שטח המשחק עם לחצן העכבר.

דירוג

אהבתי

אהבתי

76%

לא אהבתי

לא אהבתי

24%

סה"כ הצבעות: 129

שיתוף