משחק פקמן להורדה: פיסי-מן (PC Man)

פיסי-מן: מטרת המשחק

חושבים שאתם שולטים ב"פקמן"? יש לכם מסלול קבוע, אחד שישמור עליכם מפני מגע עם המפלצות ויתן לכם את כל הבונוסים האפשריים? מסוגלים לסיים שלב עם עיניים עצומות ויד קשורה מאחורי הגב? אז מה יקרה אם ניקח את מבוך ה"פקמן" המוכר ונסובב אותו ב-90 מעלות?

PC-Man עושה בדיוק את זה: מדובר במשחק פקמן סטנדרטי שבו המבוך סובב ב-90 מעלות. זה אולי נראה כמו שינוי מינורי, אך יכולות להיות לו השפעות רבות על יכולת המשחק שלכם, במיוחד אם התרגלתם למבוך הסטנדרטי. למעשה, זאת דרך מעולה לבדוק אם היכולת שלכם מבוססת על הכרה מוקדמת של שטח המשחק והתנהגות המפלצות או על תגובה מיידית לאירועים שמתרחשים במהלך המשחק.

מלבד השינוי הזה, PC-Man מתפקד פחות או יותר בדיוק כמו משחק ה"פקמן" המקורי: אתם שולטים על פקמן, הגיבור הצהוב, אשר מוצא את עצמו במבוך גדול ומלא גלולות צהובות. מטרתכם: לאכול את כל הגלולות הצהובות בשלב, ולהמשיך הישר אל השלב הבא. אולם, המשימה לא קלה כמו שהיא נשמעת: במבוך מסתובבות גם ארבע מפלצות שלא מעוניינות לאפשר לפקמן להשביע את רעבונו. המפלצות תרות אחר פקמן ומנסות ללכוד אותו, וגרוע מכך, להרוג אותו! למזלו של פקמן, המבוך מכיל לא רק גלולות רגילות אלא גם ארבע גלולות-פלא - גלולות שמעניקות לו יכולות-על. כאשר הוא אוכל את אחת הגלולות הללו, הוא מקבל (לזמן מוגבל) יכולת לאכול את המפלצות שעד לפני רגעים אחדים ניסו ללכוד אותו! פקמן יכול להעזר בגלולות אלו כאשר הוא נדחק לפינה, אך חשוב להבין שאי אפשר להסתמך עליהן בלבד: המפלצות מסוגלות לייצר את עצמן מחדש לאחר שהן נאכלות, וגם אם הוא יצליח לאכול את כל המפלצות - מהר מאוד הוא ימצא את עצמו בורח מאותן מפלצות בדיוק...

פיסי-מן: מקשים

  • תזוזה: מקשי החצים
  • התחלת המשחק: רווח

פיסי-מן: פרטים נוספים

גודל:
7k
חברה:
Orion Software
שנת הוצאה:
1982
מספר שחקנים:
1
פלטפורמה:
דוס
גודל מבוך:
בינוני

פיסי-מן להורדה

תמונות

דירוג

אהבתי

אהבתי

75%

לא אהבתי

לא אהבתי

25%

סה"כ הצבעות: 122

שיתוף