משחק פקמן אונליין: פקמן 2 (Pac PC II)

פקמן 2: מטרת המשחק

חידוש מעולה למשחק ה"פקמן" המקורי, שמהווה את אחד המשחקים המזוהים ביותר עם משחקי נוסטלגיה, אם לא הסמל הבינלאומי שלהם. "פק-מן", שנוצר בשנת 1979 על ידי עובד מסור של חברת Namco היפנית בהשראת פיצה בה חסר משולש, ממשיך גם היום לשמור על הפופולריות העצומה שלו.

אחד המשחקים המזוהים ביותר עם משחקי נוסטלגיה, אם לא הסמל הבינלאומי שלהם. המשחק, שנוצר בשנת 1979 על ידי עובד מסור של חברת Namco היפנית בהשראת פיצה בה חסר משולש, ממשיך גם היום לשמור על הפופולריות העצומה שלו.

במשך המשחק המפלצות רודפות אחרי פקמן לכל מקום אליו הוא הולך, כל מפלצת לפי התכונות השונות שהוטבעו בה. למזלו של פקמן, הוא לא צריך להסתפק ביכולת תמרון כדי להמנע מהמפלצות הרשעות (למרות שיכולת כזאת מומלצת בהחלט!). בארבע הפינות של כל מבוך שוכנות גם "גלולות-פלא" שברגע נטילתן הופכות את הנרדף לרודף ומאפשרות ל"פקמן" לאכול את המפלצות למשך זמן מוגבל. דרך נוספת להרוויח נקודות במשחק, מלבד אכילת מפלצות, היא באמצעות הבונוסים. לעיתים מופיע באמצע השלב "בונוס" בדמות פרי, ועל פק-מן למהר ולאכול אותו לפני שהוא נעלם.

המבוכים שבמשחק משתנים אחת למספר שלבים, אך בכולם נותר מאפיין אחד דומה - ה"תעלה" שחוצה אותו. בעזרת תעלה זו יכול פקמן לעבור מצד אחד של המסך לצידו השני במהירות וביעילות. כאשר המפלצות ינסו לעשות זאת, הן ימצאו את עצמן נעות בקצב איטי מהרגיל. למזלו של פקמן, התעלה לא משפיעה על מהירותו והוא יכול לנצל אותה כדי להמלט מהמפלצות.

"פק-מן" לא זכה בתהילת עולם לחינם, ואין כמו פקמן המקורי כדי להבין למה. הרבה מילים נכתבו על הפשטות הממכרת שלו, אך אם אתם באמת רוצים להבין מה כל כך מושך במשחק - אתם חייבים להוריד אותו. נסו ותתמכרו :-)

פקמן 2: מקשים

  • התחלת משחק עם שחקן יחיד: 1
  • התחלת משחק עם שני שחקנים: 2
  • תזוזה: מקשי החצים
  • השהיית המשחק: P
  • השתקת הקול: Q

לפני שניתן להתחיל לשחק ב"פקמן 2", יש ללחוץ על שטח המשחק עם לחצן העכבר.

דירוג

אהבתי

אהבתי

73%

לא אהבתי

לא אהבתי

27%

סה"כ הצבעות: 777

שיתוף