משחק פקמן אונליין: סידי-מן (CD-Man)

סידי-מן: מטרת המשחק

חידוש למשחק ה"פקמן" ששם את פקמן במחוזות אשר מעולם לא שיער שיגיע אליהם: יער קסום, האוקינוס השקט או החלל החיצון! אולם, גם באתרים מרוחקים אלו, פקמן לא נגמל מהאובססיה המפורסמת שלו: גלולות! אחרי הכל, פקמן הוא יצור מאוד רעב...

במהלך המשחק, אתם שולטים על פקמן, יצור צהוב ומלא אנרגיה שמוצא את עצמו במצב לא פשוט: על מנת להמשיך להתקיים, על פקמן לצרוך מנה מסויימת של גלולות. למעשה, הוא צריך לאכול את כל הגלולות שהוא יכול למצוא, או במילים אחרות , את כל הגלולות בשלב. אולם, לא כולם מעוניינים לאפשר לפקמן לנקות את השלב מגלולות - כאשר הוא ביער, מדובר בעכבישי ענק, כאשר הוא מגיע לאוקיינוס הוא נתקל בכרישים צמאי דם ובחלל החיצון הוא צריך להתמודד עם לא פחות מאשר רוחות רפאים! אויבים אלו רודפים אחריו לכל מקום, מנסים לתפוס אותו ובעיקר מקשים עליו למלא את משימתו בהצלחה.

למזלו של פקמן, בין שלל הגלולות הרגילות שפרוסות לאורך השלב, קיימות גם מספר "גלולות-פלא" - גלולות גדולות יותר מהגלולות הרגילות, שהשפעתן מבורכת ביותר: כאשר פקמן נוטל גלולת-פלא, הוא מקבל כוחות-על ומסוגל לאכול את המפלצות הקמות עליו. אולם, ההשפעה של גלולות הפלא היא זמנית, וכעבור שניות ספורות המצב שב לקדמותו.

בנוסף לגלולות, כל שלב כולל גם "מעבר תת-קרקעי" שלאחר מעבר בו, פקמן מוצא את עצמו יוצא מיציאה אשר רחוקה במידה מה מהכניסה אל המעבר. זאת, בנוסף לשלל בונוסים שפזורים במקומות שונים במבוך, ולעיתים אף מפתח שמאפשר לעבור דרך שער נעול.

המשחק כולל אפשרות להתאים אישית את מהירות התזוזה, לאלו שחשים שמהירות רגילה אינה מאתגרת מספיק בשבילם.

סידי-מן: מקשים

  • תזוזה: מקשי החצים

לפני שניתן להתחיל לשחק ב"סידי-מן", יש ללחוץ על שטח המשחק עם לחצן העכבר.

דירוג

אהבתי

אהבתי

72%

לא אהבתי

לא אהבתי

28%

סה"כ הצבעות: 177

שיתוף