משחק פקמן אונליין: פאקו 2 (Pako 2)

פאקו 2: מטרת המשחק

השנה היא שנת 2000+, וצורות חיים משונות החלו להופיע בכל מקום. לאחר בחינה מדוקדקת, מדעני כדור הארץ הגיעו למסקנה שמקור צורות החיים החדשות הוא החלל החיצון, אך הם לא הצליחו להצביע על המקום המדויק ממנו הן הגיעו. צורות החיים הללו חיות זמן מאוד קצר, אך הן משאירות אחריהן מאות ביצים. אוכלוסיית כדור הארץ מוצאת את היצורים החדשים מטרידים ביותר, והם אף זכו לכינוי: מזיקי החלל.

מאחר שלא ניתן להרוג את המזיקים הללו עם אמצעי הדברה שגרתיים, תאגיד Uranium Corporation פיתחה נשק חדש ומיוחד: Pako. פאקו הוא מדביר-מזיקי-חלל שנוצר מה-DNA של המזיקים עצמם. הוא נבנה כך שבמקום לשים את המזיקים עצמם למטרה, הוא שם לו למטרה את הביצים שלהם. פאקו נוסה בהצלחה ב-100 בדיקות של תאגיד Uranium וב-250 בדיקות של המנהל הציבורי לאיכות ולבטיחות. לאחר מכן, הוא שוחרר לחופשי, וברגע זה ההרפתקה הזו מתחילה...

במהלך המשחק אתם מקבלים לידיכם את השליטה על פאקו, מדביר המזיקים בו תולים תושבי כדור הארץ את תקוותם. מלבד המאפיינים הרגילים של משחקי פקמן (מבוך, אכילת גלולות וכד') המשחק הזה כולל גם מספר מאפיינים ייחודיים. ראשית - התזוזה במבוך איננה חופשית - פאקו נתקל מדי פעם ברמזורים, מחסומים ומכשולים אחרים שעשויים לעצור או לעכב אותו. מלבד זאת, הוא יכול למצוא במבוך, לצד "גלולות-פלא" שמאפשרות לו לאכול את מזיקי-החלל, גם חבילות דינמיט שיגרמו לפיצוץ גדול בשלב כולו, ויחסלו את כל המזיקים שהיו בשלב באותו הרגע. מלבד זאת, עליו לשים לב לשני דברים אחרונים: ראשית, הוא חייב להזהר מהביצים הירוקות, שגורמות לאיבוד נקודות, ושנית: מסתבר שמזיקי החלל הם אמנם זן מטריד ביותר, אך לא אלים כל כך. מזיקי-החלל תמיד יעדיפו להמנע מהלרוג את פאקו, למרות שירדפו אחריו לכל מקום. רק אם פאקו ינסה "לעבור דרכם" הוא ייתקל בתוצאה קטלנית עבורו.

חשוב לציין ש-"Pako" מאפשר לשמור משחקים ולשוב אליהם מאוחר יותר. שמירה מתאפשרת אפילו במהלך אחד השלבים.

פאקו 2: מקשים

  • תזוזה: מקשי החצים
  • מסך האפשרויות: O
  • מסך השמירה: S
  • מצב טורבו: T

לפני שניתן להתחיל לשחק ב"פאקו 2", יש ללחוץ על שטח המשחק עם לחצן העכבר.

דירוג

אהבתי

אהבתי

68%

לא אהבתי

לא אהבתי

32%

סה"כ הצבעות: 64

שיתוף